Akademik

Akademik Çeviri

Akademik Çeviri Hizmetleri

Afrikasya akademik çeviri için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel çeviri hizmetini, kaliteli ve zamanında sizlere sunmaktadır. Makale çeviri sitesi veya tez çeviri sitesi olarak hizmet vermektedir. Tezinizin yalnızca giriş bölümüne ya da tez özetinin çevirisine (Abstract çevirisi) ihtiyaç duyabilirsiniz. Üniversitelerin lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi, uzmanlık tezi, doktora tezi çevirilerinde yazım ve dil bilgisi kurallarına özen gösteriyor, akademik çevirinizi zamanında teslim ediyoruz. Sizin emek vererek hazırladığınız bu metinlerin oldukça değerli olduğunun farkında olarak gizlilik esasına uyarak hizmet sunuyoruz. Uzun dosyalarınız için de akademik çeviri hizmeti sunmaktayız. Aynı anda paralel çalışan profesyonel çevirmenlerimizle daha hızlı akademik çeviri teslimatı da mümkün. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla akademik çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Akademik Çeviri – Tez ve Makale Çevirisi
Afrikasya tercüme bürosu olarak tıp, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk, işletme, insani bilimler gibi pek çok alanda akademik çeviri hizmeti sunmaktadır. Hakemli dergilerde yayınlanacak makale çevirisi, alanında uzman çevirmenler tarafından yapılır. Makalenizin tamamı veya özetinin tercümesi için makalenizin içeriğine göre fiyat farklılığı olmaksızın en kaliteli akademik çeviri hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Akademik çeviri taleplerinizde anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Hangi formatta olursa olsun dosyanızı sisteme yüklemeniz yeterli. İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere birçok dil çiftinde akademik çeviri hizmeti sunmaktayız.

Akademik Çeviride Hızlı ve Kaliteli Tercüme
Akademik çevirileriniz doktora tezi, manuscript makale veya yüksek lisans tezi de olabilir. Profesyonel çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde akademik metin çevirinizin teslimatında gecikme söz konusu değildir. Aksine akademik metin çevirilerinizi her zaman çok daha erken teslim etmeye özen göstermekteyiz.

Afrikasya şirketimiz, mali müşavirlik hizmetiyle şirket kuruluşlarınızda en kayıpla yola çıkmanıza olanak sağlıyor!

Siz nasıl yardımcı olabiliriz?

Size sunduğumuz ayrıcalıklı danışmanlık fırsatları için bizimle iletişime geçin!

Afrikasya ailesi olarak yedi kıtadan gelen misafirlerimize Türkiye sınırları içerisindeki işlerinde kolaylık sağlayacak adımlar atıyoruz…

placeholder
Mehmet K.
Yönetim Kurulu Başkanı
[njwa_button id="2049"]
Tıklayın Size yardımcı olalım!